POZNAJ NAS
Strona główna / O firmie
W Bau-Form zajmujemy się sprzedażą oraz wypożyczaniem sprzętu budowlanego.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w dobieraniu szalunków i rusztowań do różnych projektów budowlanych. Oferujemy sprzęt spełniający najwyższe wymagania dużych firm zajmujących się budową i klientów indywidualnych.

Prowadzimy także profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie optymalnego i prawidłowego wykorzystania sprzętu na budowach. Naszym klientom proponujemy zawsze najkorzystniejsze rozwiązania.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Główne obszary działalności firmy to sprzedaż i dzierżawa:

  • lekkich szalunków fundamentowych,
  • szalunków ściennych,
  • szalunków stropowych,
  • akcesoriów szalunkowych,rusztowań elewacyjnych,
  • modułowych przejezdnych oraz aluminiowych,
  • ogrodzeń tymczasowych,
  • kontenerów biurowych,
  • socjalnych, sanitarnych oraz magazynowych,
  • sklejki topolowej, panelowej, brzozowej.
LUDZIE
Celem firmy jest dostarczenie naszym klientom wysokiej jakości sprzętu budowlanego w świetnej cenie, w odpowiednim czasie. To właśnie praca z innymi ludźmi pozwala nam się rozwijać i budować nasz sukces. Każdy nowy projekt i wyzwanie motywują nas do szukania nowych – lepszych – rozwiązań. Nasi pracownicy są otwarci na nowych partnerów i ciekawą współpracę. W pracy dają z siebie wszystko, aby zapewnić klientowi to, czego potrzebuje.
ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Wywiązywanie się ze swoich zobowiązań to podstawa prowadzenia biznesu. Opóźnienia w dostarczeniu odpowiedniego sprzętu budowlanego mogą oznaczać poważne konsekwencje finansowe. Zadbamy o to, abyś zawsze miał pod ręką wyposażenie potrzebne do pracy. Troska o klienta i uczciwość pozwoliła nam nawiązać wiele trwałych i długoletnich relacji z naszymi partnerami. Doświadczenie i profesjonalizm budują zaufanie, które pozwala nam rozwijać naszą ofertę i podnosić jakość świadczonych usług.
ENTUZJAZM
Nasza praca polega na wspieraniu przedsiębiorców i klientów indywidualnych w mniejszych i większych projektach budowlanych. Entuzjazm to nasza tajna broń. Towarzyszy nam każdego dnia i sprawia, że pokonujemy z łatwością nawet trudne wyzwania i rozwiązujemy sprawnie problemy naszych klientów.
Dane kontaktowe firmy
BAU-FORM Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Za Strumykiem 12
83-304 Przodkowo

REGON: 365772257
NIP: 5892028512

GODZINY OTWARCIA:
PON – PT: 8:00 – 16:00