• DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

    Oferujemy przedsiębiorstwom i wypożyczalniom niezbędny sprzęt budowlany. Prowadzimy także profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie optymalnego i prawidłowego wykorzystania sprzętu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku.czytaj więcej
  • DOSTAWA UŻYWANYCH DŹWIGARÓW!

    Otrzymaliśmy właśnie dostawę używanych dźwigarów renomowanej marki PERI! Zapraszamy na nasz magazyn do Kobysewa na ul. Przodkowską 9.
  • Podpory ocynkowane w super cenie!

    Polecamy nowe podpory ocynkowane o nośności 20kN w dwóch długościach: 3m w cenie 89 zł/szt. i 3,5m w cenie 94 zł/szt. Teraz z nową, płaską stopą! Więcej w zakładce PROMOCJE. czytaj więcej
  • RUSZYŁ NASZ SKLEP INTERNETOWY!

    Zapraszamy do naszego zupełnie nowego sklepu internetowego. Od teraz większość naszych produktów można bezpiecznie nabyć online. czytaj więcej

BAU-FORM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

BAU-FORM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Przodkowie oferuje przedsiębiorstwom i wypożyczalniom niezbędny sprzęt budowlany. Prowadzimy także profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie optymalnego i prawidłowego wykorzystania sprzętu.

W naszej działalności zadowolenie klienta jest sprawą priorytetową.

czytaj więcej
 

BAU-FORM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Za Strumykiem 12
83-304 Przodkowo

e-mail: biuro@bau-form.pl

NIP 589-202-85-12
REGON 365772257

 

GODZINY OTWARCIA:
PON - PT: 8:00 - 16:00

 

 

Zapytaj nas

 

DZIAŁ PROJEKTÓW:

Laura Wróbel
tel.: 739 014 666
laura.wrobel@bau-form.pl

 

DZIAŁ ADMINISTRACJI:


Ewa Lejkowska
tel.: 502 193 654
ewa.lejkowska@bau-form.pl

 

GŁÓWNA KSIĘGOWA:


Daniela Pacholczyk-Kuzan
tel.: 536 212 429
daniela.kuzan@bau-form.pl

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY:

Kierownik ds. sprzedaży
Iwona Krauze
tel.: 505 068 735
iwona.krauze@bau-form.pl

Jagoda Klinkosz
tel.: 536 229 958
jagoda.klinkosz@bau-form.pl

Elżbieta Walkusz
tel.: 794 189 555
elzbieta.walkusz@bau-form.pl

Sara Lewna
tel.: 536 207 313
sara.lewna@bau-form.pl

 

Przedstawiciel handlowy (Polska Południowa)

Mieczysław Ratajczyk

tel.: 534 516 795

mieczyslaw.ratajczyk@bau-form.pl

 

Przedstawiciel handlowy (Polska Północna)

Szymon Tutucki

tel.: 534 802 693

szymon.tutucki@bau-form.pl

 

 

 

 

 

© 2005 - 2017 BAU-FORM. Wszelkie prawa zastrzezone. Budowa stron internetowych