Szalunki
 
  • DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

    Oferujemy przedsiębiorstwom i wypożyczalniom niezbędny sprzęt budowlany. Prowadzimy także profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie optymalnego i prawidłowego wykorzystania sprzętu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku.czytaj więcej
  • Podpory ocynkowane ogniowo

    Polecamy nowe podpory ocynkowane ogniowo o nośności 20kN w dwóch długościach: 3m i 3,5m.
  • DOSTAWA UŻYWANYCH DŹWIGARÓW!

    Otrzymaliśmy właśnie dostawę używanych dźwigarów renomowanej marki PERI! Zapraszamy na nasz magazyn do Kobysewa na ul. Przodkowską 9.

BAU-FORM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

BAU-FORM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Przodkowie oferuje przedsiębiorstwom i wypożyczalniom niezbędny sprzęt budowlany. Prowadzimy także profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie optymalnego i prawidłowego wykorzystania sprzętu.

W naszej działalności zadowolenie klienta jest sprawą priorytetową.

czytaj więcej
 

BAU-FORM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Za Strumykiem 12
83-304 Przodkowo

e-mail:biuro@bau-form.pl

NIP 589 202 85 12

REGON 365772257
 

GODZINY OTWARCIA:
PON - PT: 8:00 - 16:00

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY:

Kierownik ds. sprzedaży

Monika Baranowska
tel.: 536 229 958
monika.baranowska@bau-form.pl

 

Przedstawiciel Handlowy
(Polska Południowa, rynek międzynarodowy)-English language

Mieczysław Ratajczyk
tel.: 534 516 795
mieczyslaw.ratajczyk@bau-form.pl

 

Przedstawiciel Handlowy
(Polska Północna)

Marek Misztal
tel.: 536 207 313
marek.misztal@bau-form.pl

 

Przedstawiciel Handlowy
(Polska Północna)

Szymon Tutucki
tel.: 534 802 693
szymon.tutucki@bau-form.pl

Anna Mazur
tel.: 505 068 735
anna.mazur@bau-form.pl

Aleksandra Kruszyńska
tel.: 794 189 555
aleksandra.kruszynska@bau-form.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapytaj nas

DZIAŁ PROJEKTÓW:

Natalia Cichewicz
tel.: 739 014 666
projekty@bau-form.pl

 

DZIAŁ ADMINISTRACJI:

Ewa Kwidzińska
tel.: 502 193 654
ewa.kwidzinska@bau-form.pl

 
Gabriela Hinca
tel.: 533 993 686
gabriela.hinca@bau-form.pl
 
 

KSIĘGOWOŚĆ:

Daniela Pacholczyk-Kuzan
tel.: 536 212 429
daniela.kuzan@bau-form.pl

 
Katarzyna Kwidzińska
tel.: 505 465 571
katarzyna.kwidzinska@bau-form.pl
 
 

KADRY:

Anna Labuda
tel.: 535 431 620
kadry@bau-form.pl

 

MAGAZYN:

Kierownik magazynu

Teresa Haase
tel.: 534 509 567
magazyn@bau-form.pl

 

Klaudia Kasyna
tel.: 790 333 801
klaudia.kasyna@bau-form.pl

 

 

 
 

 

 
 
 
 

 

Korzystając z naszej strony wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W przeglądarce Internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.